Koronawirus – informacje

Informujemy, że NAVICULA-CENTRUM nie wstrzymuje działalności diagnostycznej, oraz terapeutyczno-rehabilitacyjnej. Jednocześnie uprzedzamy, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną grafiki zajęć mogą ulec modyfikacji. W trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz personelu placówki zadamy Państwu następujące pytania:

  1. Czy Pan/Pani lub Pana/Pani dziecko miało w ostatnim czasie kontakt z osobą zarażoną koronawirusem lub podejrzaną o zakażenie, która wróciła z wyjazdu zagranicznego?
  2. Czy Pan/Pani luba Pana/Pani dziecko wróciło z zagranicy (z miejsc, gdzie wykryto przypadki zachorowań na koronawirusa w przeciągu ostatnich 2 tygodni?
  3. Czy zaobserwował Pan/Pani u siebie lub dziecka objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem?

Jeśli odpowiedź, na którekolwiek z powyższych pytań będzie twierdząca, prosimy bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, lub oddział zakaźny najbliższego szpitala. W takiej sytuacji prosimy o zmianę terminu wizyty dziecka w NAVICULA-CENTRUM.

Przewiń do góry
Skip to content