„Inne, trudne lecz nieobce”

  • INNE, TRUDNE, LECZ NIEOBCE – cykl publikacji

Krajowe Towarzystwo Autyzmu wydało Informator pod tytułem „ Inne, trudne lecz nieobce”. Publikacja przeznaczona jest dla rodziców, nauczycieli, lekarzy oraz innych specjalistów, którym bliska jest tematyka  związana z ASD.  Zapraszamy do korzystania  z informacji w nim zawartych. Informacje te dotyczą wszystkich województw w Polsce. (Informator dostępny w zakładce Dokumenty do pobrania)

okladka awers Informator Krajowego Towarzystwa Autyzmu      okladka rewers Informator Krajowego Towarzystwa Autyzmu

Informator Krajowego Towarzystwa Autyzmu „Inne, trudne, lecz nieobce.” 
Publikacja została dofinansowana ze środków PFRON.

 

Ankieta ewaluacyjna informatora
Szanowni Państwo,

Pragniemy wiedzieć, czy tego rodzaju publikacja jest Państwu przydatna, czy może przynieść korzyści w codziennym mierzeniu się z problemem autyzmu. Dlatego będziemy Państwu bardzo wdzięczni za pomoc, uwagi i komentarze, które w przyszłości pomogą nam dostosować nasze publikacje do Państwa potrzeb. (Ankieta dostępna w zakładce Dokumenty do pobrania).

 

” DZIECKO AUTYSTYCZNE”- pismo

„ZABURZENIA ZE SPEKTRUM AUTYZMU mózg, plastyczność, stymulacja”- książka

Szanowni Państwo,

Krajowe Towarzystwo Autyzmu- Oddział w Łodzi wydało pismo ” DZIECKO AUTYSTYCZNE”  i książkę „ZABURZENIA ZE SPEKTRUM AUTYZMU- mózg, plastyczność, stymulacja”. Te publikacje skierowane są przede wszystkim do osób stykających się z tym problemem na co dzień i zajmujących się nim z przyczyn zawodowych.

Pragniemy wiedzieć, czy tego rodzaju publikacjde są Państwu przydatne, czy mogą przynieść korzyści  w Państwa pracy zawodowej. Dlatego będziemy Państwu bardzo wdzięczni za pomoc, uwagi i komentarze, które w przyszłości pomogą nam dostosować nasze publikacje do Państwa potrzeb.

Ankieta ewaluacyjna pisma ” DZIECKO AUTYSTYCZNE” dostępna w zakładce Dokumenty do pobrania

Ankieta ewaluacyjna książki „ZABURZENIA ZE SPEKTRUM AUTYZMU mózg, plastyczność, stymulacja” dostępna w zakładce Dokumenty do obrania

Ankiety są anonimowe!

Przewiń do góry
Skip to content