Wolontariat koleżeński ,,Mary i Max”

Są ludzie otwarci na potrzeby innych, życzliwi,
chętni do wsparcia i pomocy.

Tacy są nasi Partnerzy. Oto oni:

 

EKO 200

Eko Center Centrum ZDROWIA i URODY

Łódź – Teofilów, ul.Traktorowa 23a (róg z ul. Klaretyńską, w budynku admin.Łódź-Teofilów).

10 wejść dla par w miesiącu

Eko Center to wyposażony w nowy sprzęt do ćwiczeń klub w Łodzi. Eko Center od 2014r. prowadzony jest przez nowego właściciela, który podjął wszelkiego rodzaju starania, aby umożliwić klientom jak najlepszy komfort zajęć i zwiększyć ich ilość. Do dyspozycji jest klimatyzowana siłownia dla kobiet oraz 3 sale fitness, dwa gabinety kosmetyczne do pielęgnacji ciała oraz gabinet do masażu rehabilitacyjnego dla wszystkich zainteresowanych. W Centrum Zdrowia i Urody jest wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem, dbający o maksymalne bezpieczeństwo i higienę wykonywanych usług. Serdecznie zapraszamy.

www.ekocenter.com.pl

 

 

FIERO 200
Fiero
Pizza

Łódź Retkinia ul. Kusocińskiego 67 paw.11

Łódź Chojny Teofilów, Widzew

10 voucherów o wartości 30 zł

Fiero Pizza Retkinia Łódź
oferuje świetną i zawsze gorącą pizzę. To przeszło sześćdziesiąt pozycji, które gwarantują smakowy zawrót głowy i to, że znajdziesz propozycję idealnie zgodną z Twoimi preferencjami. O wyjątkowości menu Fiero Pizza świadczy obecność pizzy bezglutenowej czy wyjątkowych specjałów Fiero. Nie zapominaj również o wspaniałej ofercie zestawów lunchowych na każdą okazję. Dla najmłodszych smakoszy przygotowano pizzę
w słodkim wydaniu oraz znakomite desery, którym również dorośli nie będą w stanie się oprzeć.

www.fieropizza.pl

 

 

czarodzielnica 200

Czarodzielnica Galeria Kawy i Herbaty

Łódź, ul. Nawrot 7

8 podwójnych zaproszeń na bezpłatną kawę lub herbatę na miesiąc

Czarodzielnica to galeria kawy i herbaty. Obok gatunkowych kaw i aromatycznych herbat
z całego świata znajdziesz tu także rodzime zioła, które ukoją ciało i duszę. Czarodzielnica oczaruje Cię również ręcznie robioną ceramiką oraz biżuterią tylko polskich artystów plastyków W magicznej atmosferze napijesz się najlepszej kawy i herbaty w mieście, a Właścicielka wyczaruje dla Ciebie dobry nastój Daj się oczarować i przyjdź do Czarodzielnicy. 

www.galeria-czarodzelnica.pl

 

 

 

 

 
Lodziarnia Cukiernia Wasiakowie

Łódz,ul, Romualda Traugutta 2

Vouchery uprawniające do bezpłatnych lodów.

Właściciele mają 35 letnie doświadczenie cukiernicze wykorzystywane na co dzień w produkcji ciast, lodów, wyrobów  czekoladowych. Tradycyjne przepisy, najwyższej jakości naturalne surowce oraz doświadczona załoga, to atuty, które pozwalają zaprezentować szeroką gamę ciast, od wyśmienitych pączków, drożdżówek poprzez tradycyjne serniki, pierniki, makowce, ciasta owocowe do wykwintnych musów czekoladowych i tortów. Oferowane są lody tradycyjne produkowane we własnej pracowni na bazie sprawdzonych receptur z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i najlepszych na rynku naturalnych surowców.

www.cukiernia.eu

 

 

 

bezakrowka 200

Beza Krówka naturalne lody rzemieślnicze

Łódź, ul. Piotrkowska 138/140, Piotrkowska OFF

Vouchery uprawniające do bezpłatnych lodów.

Beza Krówka poleca najlepsze na świecie lody rzemieślnicze. Ostatnio polecane lody to te o smaku granatu w formie sorbetu oraz lody mleczne  o smaku pralin. Łap Pokemony  razem z Beza Krówka.

www.beza-krowka.pl

 

 

lody na  okrągło 200
Łodziarnia – Lody na Okrągło

Łódź, ul. Sienkiewicza 13

Vouchery uprawniające do bezpłatnych lodów

Łodziarnia przygotowuje i wymraża na miejscu lody z naturalnych składników, bez chemii. Są również lody na wynos ½ kg, 1kg – mniam, mniam. Najnowsze smaki to princessa kokosowa, wiśnia z passoa sorbet, kinder country, lemoniada z czarnej porzeczki – sorbet oraz mango/banan – sorbet. Zawsze są trzy smaki: śmietana, czekolada, truskawka – sorbet i ciągle niespodzianki.

https:/www.facebook.com/Łodziarnia-Lody-na-Okrągło/

 

 

frame logo 200

FRAME Klub Bilardowy


Łódź, ul Narutowicza 7/9

Zaproszenia uprawniające do bezpłatnych wejść dla pary.

FRAME Klub Bilardowy – jest  jednym z największych klubów bilardowych w Polsce.
Na powierzchni 900 m2 znajdują się: 19 stołów do bilarda 9Ft firm : Wik, Dynamic, Brunswick, 1 stół 8 Ft, 2 stoły do snookera, 5 automatów do dartsa, 5 stołów do piłkarzyków, stół do ping ponga.
Klub posiada licencję klubu bilardowego PZBil, odbywają się tu liczne ogólnopolskie turnieje. Do najważniejszych należą Mistrzostwa Polski Amatorów, Turnieje Eliminacyjne Wik Poltur, The Best of The East, cykl turniej Junior Tour i wiele innych o zasięgu lokalnym.Wnętrze klubu pozwala na organizowanie imprez zarówno tych kameralnych jak i tych dużych na ponad 150 osób, bogate doświadczenie w organizacji imprez: integracyjnych, okolicznościowych, spotkań biznesowych.
Istnieje możliwość zakupienia karnetów treningowych i bonów upominkowych.
W klubie można zakupić również wysokiej jakości kije bilardowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

www.frame.pl

 

 

Kino CHARLIE logo kina 200

CHARLIE Kino Galeria

Łódź, ul Piotrkowska 203/20

Zaproszenia uprawniające do 3 bezpłatnych wejść dla pary oraz bilety ulgowe

Kino Charlie powstało w 1994 roku. Od początku swojego istnienia prezentuje repertuar ambitny, studyjny oraz jest organizatorem wielu wydarzeń artystyczno-filmowych.
Obecnie dla widzów przygotowane są cztery  sale kinowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy. Widzowie czekający na filmy mogą zwiedzić Galerie , w której wystawiane są prace młodych artystów oraz napić się kawy w filmowej kawiarence
W 2002 roku patronat honorowy nad kinem Charlie objęła PWSFTviT, dzięki czemu kino zyskało możliwość prezentacji dorobku łódzkiej „Filmówki” szerszej publiczności.
Od 2004 roku Kino Charlie należy do Europejskiej Sieci Kin „Europa Cinemas”.
W roku 2009 zostało uhonorowane nagrodą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowe dla najlepszego podmiotu prowadzącego kino.
Kasa Kina Charlie jest czynna codziennie na pół godziny przed pierwszym seansem
i zapewnia możliwość wcześniejszej rezerwacji biletów.

www.charlie.pl

 

grakula 200

 Kręgielnia Grakula

Łódź, ul. Drewnowska 58, Manufaktura

16 zaproszeń uprawniające  do bezpłatnych wejść dla par

Kręgielnia Grakula to największe profesjonalne centrum rozrywki w Łodzi, w którym każdy będzie mógł miło spędzić czas oraz przeżyć niezapomniane chwile.
Bowling to sport, ale także niepowtarzalna forma zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu. Od kilku lat z powodzeniem zdobywa w Polsce coraz większe rzesze zwolenników. Każdy, niezależnie od wieku oraz sprawności fizycznej, może grać w kręgle. Dlatego naszym celem jest promocja tej dyscypliny sportowej wraz z wyeksponowaniem jego wymiaru sportowego, integracyjnego i rekreacyjnego.
Na powierzchni 2700 m2 znajduje się: 28 profesjonalnych torów (22 w sali na dole i 6 w górnej sali VIP),3 wysokiej klasy stoły do gry w bilard, automaty do gier zręcznościowych (dart, cymbergaj oraz  piłkarzyki) oraz bary, sala konferencyjna a także parkiet do tańca itd. W Kręgielni Grakula są doskonałe warunki do gry, zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. Sprzęt  uznanych na całym świecie firm, oferowane profesjonalne obuwie oraz kule dostosowane wagą do potrzeb gracza. Kręgielnia Grakula to niepowtarzalny klimat, wyjątkowa atmosfera i oryginalny wystrój, który przyciąga i wciąga do zabawy. Przyjdź do Kręgielni Grakula i spędź niezapomniane chwile w scenerii starego zamczyska!

www.grakula.pl

 

 

pasta go 200

PASTA GO

Łódź, ul.Kościuszki 32 oraz dwa pozostałe lokale

16 zaproszeń  uprawniających  do bezpłatnych  poczęstunków dla  par.

Pasta GO! is modern and busy spaghetti & salads lunch bars in the center of Łódź (Żwirki 8 + Kościuszki 32 + Sienkiewicza 15), serving cooked to order pasta dishes and salads, freshly made in front of your eyes, available to eat in or take & go. Choose from our 16 delicious pasta sauces (from meat to veggie, from spicy and sweet to sour), 5 types of pasta (whole grain & gluten-free included), create your own salad from high-quality & fresh ingredients you see in front of you and like!

www.facebook.com/pastagoo

 

 

babkarnia logo 240

Pracownia słodkości Babkarnia

Łódż, ul. Piramowacza 2

8 zaproszeń do bezpłatnych wejść dla par

Cukiernia artystyczna Babkarnia powstała z miłości a nawet z dwóch. Z miłość do tworzenia rzeczy pięknych i smacznych . Tu powstają torty i babeczki personalizowane dla indywidualnego odbiorcy – naszego klienta, pojechane lody o niespotykanych połączeniach smakowych. Nasze wyroby to harmonia naturalnych produktów, smaków, ciekawych kombinacji i wyglądu. Cukiernia Babkarnia łączy tradycję z nowoczesnością, podchodzi kreatywnie do każdego projektu, propagując polskie produkty, zmieniając ofertę w zależności od pory roku i sezonowości produktów.

 www.babkarnia.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 
WŁOSZCZYZNA

Łódź ul. Piotrkowska 16

12 zaproszeń na bezpłatny poczęstunek dla par

Włochy smakują na wiele sposobów, ale każdy z włoskich smaków to autentyczna pasja i jakość produktów. W restauracji Włoszczyzna tworzone jest miejsce, w którym najważniejsza jest dobra kuchnia, ekologia i etyczny aspekt jedzenia. Personel dba o to, skąd pochodzi ich jedzenie. Dobierają dostawców, wspierając tych lokalnych prowadzących uprawy ekologiczne. W menu: lunche, obiady, kawa i napoje, możliwość rezerwacji, dania na wynos lub obsługa kelnerska.

www.włoszczyzna.pl

www.facebook.com/wloszczyzna

 

 

Bestseller Retail Sp. z o.o. „Sklep Vero Moda”

Łódź ul. Piotrkowska 101

32 bilety do Planetarium w EC1 na pokaz filmowy Dwa szkiełka

Jest to sklep oferujący odzież wysokiej jakości. Sklep oferuje niezwykle szeroki wybór produktów – modnych elementów odzieży dostosowanych do oczekiwań wszystkich klientów. Wykorzystując ofertę sklepu, klient może oczekiwać dużo ciekawych obniżek, jak również kompleksową pomoc podczas poszukiwania najlepszych produktów i przyjazną atmosferę zakupów.

www.veromoda.com

 

 

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina

 

Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego

 

Łódź, ul. Narutowicza 20/22

 

bezpłatne zaproszenia na koncerty dla par

 

Filharmonia Łódzka to jedna z największych i najprężniej działających instytucji kultury samorządu województwa łódzkiego.

Na estradzie Filharmonii Łódzkiej najczęściej występuje Orkiestra Symfoniczna FŁ. Zapraszane są również zespoły z innych miast Polski oraz z zagranicy W FŁ działa profesjonalny chór mieszany, dysponujący bogatym repertuarem oratoryjno-kantatowym i pieśniowym . Nad poziomem muzycznym filharmonii jako dyrektorzy artystyczni czuwali między innymi Henryk Czyż i Zdzisław Szostak, a ostatnio Daniel Raiskin.

Oprócz koncertów symfonicznych w programie FŁ znajdują się koncerty kameralne, recitale fortepianowe, koncerty muzyki dawnej, a od niedawna również koncerty organowe. Do dzieci skierowane są warsztaty muzyczne prowadzone metodą Carla Orffa „Odkrywcy muzyki” oraz metodą E.E. Gordona – „Baby Boom Bum”, a także zajęcia muzyczne i plastyczne Dziecięcego Uniwersytetu Artystycznego. W czasie wakacji corocznie odbywa się Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski”. Regularne transmisje przedstawień z nowojorskiej The Metropolitan Opera FŁ wprowadziła jako pierwsza instytucja w Polsce.

Od 2010 roku działa przy filharmonii „Chór dla (nie)opornych”, złożony ze śpiewaków-amatorów.

Od 1984 roku Filharmonia Łódzka nosi imię Artura Rubinsteina – wybitnego pianisty-wirtuoza urodzonego w Łodzi, który wielokrotnie występował z rodzimą orkiestrą i to z nią dał jeden z ostatnich koncertów w swojej karierze. Rubinstein koncertował m.in. w budynku Filharmonii Łódzkiej przy ul. Narutowicza 20, w miejscu, gdzie obecnie znajduje się nowy gmach FŁ.

www.filharmonia.lodz.pl

www.facebook.com/filharmonia.lodz

 

 

Kino BODO

ul. Rewolucji 1905 r. 78/80

16 bezpłatnych zaproszeń dla par do kina

Kino BODO, to kameralne miejsce oprócz spełniania swej podstawowej funkcji jest jednocześnie wielozadaniową instytucją kulturalną. Obok typowego repertuaru kinowego prezentowane są tematyczne pokazy i przeglądy filmowe, a także festiwale.
W tym autorski Festiwal Filmów Antydepresyjnych RELANIUM.
Serwują kawę, ciastka i rozrywkę na wysokim poziomie, dostosowanym do oczekiwań poszczególnych grup klientów. Kameralne kino w Łodzi z ambitnym repertuarem, przyjazną atmosferą, możliwością wynajęcia i organizacji imprezy.

www.kinobodo.pl

www.facebook.com/kinobodo

Przewiń do góry
Skip to content